Fatih'in Gizli Mabedi-Fatih Serisi 1

%17. Fatih Serisi 03 : Fatih'in Gizli Mührü. Ahmet Erol. Epsilon Yayınları. %17. Vahşiler Futbol Takım Serisi-13 Kitap Takım. Joachim Masannek. Epsilon Yayınları.

Responsive image
YAZAR
Ahmet Erol
DOSYA BOYUTU
7,65 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786051733272

Bir Fatih'in Gizli Mabedi-Fatih Serisi 1 kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Fatih'in Gizli Mabedi-Fatih Serisi 1 kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Ahmet Erol tarafından yazılmıştır.


Tarihin gerçeklerinden hareketle gelistirilmis müthis kurgu ve soluk soluga bir macera… Yüreginiz yüksek tempoyu kaldiracak güçteyse bu üç romanlik serinin ilk kitabi olan Fatih’in Gizli Mabedi’ni okumaya baslayin.O artik II. Mehmet Han degil, Fatih Sultan Mehmet Han’di. Bir çagi kapatip yeni bir çagi açan essiz bir padisahti. Çocuklugundan bu yana hayalini kurdugu Cihan Imparatorlugu’nun ilk kalesi olan Konstantiniyye’yi almisti. Artik zaman yenilik zamani, kardesligin, barisin, sevginin kol gezdigi, düsmanliklarin, ayrilik ve gayriliklarin olmadigi, kavga, dövüs ve savaslarin unutuldugu Cihan Imparatorlugu’nu kurmanin zamaniydi. Artik yeni seyler söylemek lazimdi. (Tanitim Bülteninden) 


Kitap. Tarih Kitapları. Fatih'in Gizli Mabedi: Fatih Serisi 1.