Büyük Karantina Loca Gazinosu

Ve bir mahpushanenin iki ranzalık odasını, "Büyük Karantina Loca Gazinosu" yapan adamların gönüllerinden taşan sevgilerini ne demir parmaklıklar, ne de boyu yüksek duvarlar mâni olabilir.

Responsive image
YAZAR
Tuna Akansu
DOSYA BOYUTU
10,33 MB
YAYIN TARIHI
2008
DIL
Türkçe
ISBN
9786054034222

Bir Büyük Karantina Loca Gazinosu kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Büyük Karantina Loca Gazinosu kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Tuna Akansu tarafından yazılmıştır.


Roman Cumhuriyete sevgisizliklerini içlerinde gizli tutanların, ellerine yetki geçince, acımasızlıkların anlatır. Hayatı Kabare sahnesi içinde gören Bay Mimar'ın üzerine çamur atılır. Yolu tarifsiz üzüntüleri içinde Paşakapısı Cezaevi'ne ulaşır. Ama yaşamak, sadece kahırlarla dolma değildir. İnsanların en muhteşem yanı, zor şartlarında, coşkuları içinde duygularını, göz yaşlan içinde sıkıntılarını paylaşabilmeleridir. Ve bir mahpushanenin iki ranzalık odasını, "Büyük Karantina Loca Gazinosu" yapan adamların gö nüllerinden taşan sevgilerini ne demir parmaklıklar, ne de boyu yüksek duvarlar mâni olabilir. Onları insan yapan, oturulan ma kamlar olmayıp, gönüllerini orta yere koymaları, Karantina Loca sında heyecanlarına, tutkularına, hülyalarına tutunabilmeleridir.Bay Mimar rüşvet almadığını ispat etmek için rüşvet verirken, düzenine bir anlam veremediği dünyayı, siyah beyaz misali tezat lar güzelleştirir: Fıkraların süslediği show programlarında bir mahpushanenin karantina locası, Büyük Gazino olur. Bir mimar başına iki bin yıl ceza kesilmiş bir mahkumla karşılıksız bir dost luk kurar. Ve göz yaşları, kahkahalarla gelip geçen hayatta, her şartın içinde severek, paylaşarak, gülerek yaşamanın fazileti orta yere konur...Sayfa Sayısı: 240Baskı Yılı: 2008Dili: TürkçeYayınevi: Cinius 


Ve bir mahpushanenin iki ranzalık odasını "Büyük Karantina Loca Gazinosu" yapan adamların gö nüllerinden taşan sevgilerini ne demir parmaklıklar ne de boyu yüksek duvarlar mâni olabilir.